KATKILARIMIZLA YÜKSELİN

2011 yılında kurulan Yapıchem Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye’deki geniş üretim ağı, inovasyon ve teknoloji odaklı vizyonu ve her yıl genişleyen uluslararası bayi ağı ile küresel pazarda Beton, Çimento ve İnşaat sektörlerine yüksek kaliteli özel kimyasallar tedarik etmektedir.

%100 Türk sermayesi ile kurulmuş olan Yapıchem Kimya; Türkiye sınırları içinde stratejik noktalarda faaliyet gösteren, yıllık toplam üç yüz bin tonluk üretim kapasitesine sahip üretim sahaları, en gelişmiş teknolojik imkânlar ile donatılmış Beton, Çimento ve Ar-Ge laboratuvarları ve konusunda uzman geniş teknik kadrosu ile müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve performansı yüksek çözümler üretmektedir.

Yapıchem Kimya Sanayi A.Ş, içinde bulunduğu topluma, doğaya, çalışanlarına ve tedarikçilerine gerekli saygı ve özenden herhangi bir ödün vermeden tam bir müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

ÜRETİM TESİSLERİ

İstanbul, İzmir ve Gaziantep’te bulunan, yılda üç yüz bin ton üretim kapasitesine sahip üretim tesislerimiz ve geniş lojistik ağımız ile Türkiye’nin her bölgesine en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz.

TEKNOLOJİ

Kalite, performans ve yenilikçi vizyonumuz doğrultusunda, uzman teknik ekibimizle; en gelişmiş teknolojiyle donatılmış Beton, Çimento ve Ar-Ge laboratuvarlarımızda müşterilere özel çözümler üretmekteyiz.

Beton Laboratuvarı I Çimento Laboratuvarı I Ar-Ge Laboratuvarı
Müşteriye
Özel
Ürünler
Geleceğin
Teknolojilerine
Yatırım
Geniş Beton ve
Çimento Teknik Çalışmaları
Veri Tabanı
Yarı Mamül
Formül
Uzmanlığı